Demo-MP3

Zespoły weselne -Kielce-świętokrzyskie-Kraków-Małopolska-Katowice-Śląsk- Concret

Demo-MP3

Gramy wszędzie tam gdzie muzyka jest ważna!

album detail

Demo-MP3 – Gramy wesela cała PolskaZespół na wesele - Kielce-Kraków-Katowice-Zespoły weselne - Concret

DEMO-MP3- Dzięki temu jesteśmy dość dobrze zgranym zespołem muzycznym i za razem rozeznanym w branży muzycznej;  Co grać i kiedy. Gramy wszędzie tam gdzie muzyka jest ważna! Mamy bardzo dużo swoich nagrań zarejestrowanych z praktycznie każdego przyjęcia weselnego w którym braliśmy udział, tak więc  demo na naszej stronie jak i na You Tube to ponad 100 Filmików, możemy zmieniać co tydzień na coś innego i cały czas podążać za nowościami, Hitami sezonu, z list przebojów.  A wszystko po to aby nie stać w miejscu, by iść cały czas do przodu z postępem technicznym, nowinkami muzycznymi z całego świata.

MUZYKA – na wesela, Studniówki, Prymicje, Imprezy firmowe

Przed Państwem Najnowsze wykonanie   również Składanka Disco Polo 2018 miks utworów biesiadnych – CONCRET!

DEMO-MP3 -Zespół muzyczny – Kraków -Kielce-Katowice i okolice

Perkusja - Orkiestra na wesele - Kielce-Kraków-Katowice - ConcretUtwory są dopracowane, bardzo starannie, tak aby każdy uczestnik wiedział co gra w danej chwili zespół. aby muzyka dawała wiele radości tak wykonawcom jak i wszystkim słuchaczom.

Demo-MP3 – Profesjonalny Zespół Weselny

Każde demo-mp3 jest rejestrowane bezpośrednio na imprezie, więc odzwierciedla wykonanie zespołu w co najmniej 90% w jakości cyfrowej. Polecamy swoje usługi również w województwie Mazowieckim, jako zespół muzyczny – CONCRET

Dojeżdżamy do 200 km od Kielc.

Zespol muzyczny Kraków – Gramy również przy stołach, organizujemy Karaoke, biesiadowanie. Z nami można się dogadać, wszystko ustalić jak pasuje, dlatego z nami każda impreza jest inna, niepowtarzalna i wyjątkowa. Dojazd również jako Zespół muzyczny Katowice i okolic nie stanowi żadnego problemu ponieważ posiadamy swój własny transport. Jeśli potrzebny Ci profesjonalny zespół na wesele, dobrze trafiłeś. Nie są nam obce również brzmienia biesiadne. Gramy na wielu instrumentach, więc zapewniamy stuprocentową muzykę na żywo z wokalem. Mamy napięty grafik, więc nie czekaj i skontaktuj się z nami już dzisiaj!

 

KONTAKT:  tel. 511-500-868

mail:  concret5@wp.pl